SYPIALNIE / ŁÓŻKA

Nasz azyl jakim jest sypialnia to pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku, chwili oddechu od pędzącego świata. Marzymy o funkcjonalnym, a zarazem estetycznym wnętrzu gdzie wszystkie te aspekty mają znaczenie do osiągnięcia upragnionego komfortu. Wybierając meble do naszego azylu kierujemy się własnymi potrzebami, estetyką, dopasowaniem stylistycznym do pozostałych elementów wnętrza. Każdy z tych elementów łóżko, szafa czy komoda buduje charakter pomieszczenia. Wszelkiego rodzaju dodatki, miękkie materiały obiciowe, gustowne elementy wykończeniowe dodają ciepła jak i stanowią ciekawą dekorację. Istotna jest estetyczna spójność – chętnie pomożemy poprzez zwizualizowanie Państwa pomysłów. Meble warto dobierać w zależności od rozmiary pomieszczenia i tutaj służymy fachową poradą. Nasze modele charakteryzuje wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły przy wykorzystaniu najlepszej jakości produktów. Poniższe modele łóżek jakie mamy w ofercie to komfort i estetyka w jednym.


,,Był to słodki widok – słodki dla oczu i dla duszy…… Komfort miał oznaczać brak dramatu i spokój. Miał sprawiać wrażenie ,,naturalności” W. Rybczyński

cena od: 5 500,00 zł

cena od: 4 500,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 6 000,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 4 500,00 zł

cena od: 4 500,00 zł

cena od: 7 000,00 zł

cena od: 5 500,00 zł

SYPIALNIE, ŁÓŻKA – POPRAW SWÓJ KOMFORT SNU

Prawidłowy sen pozwala na regenerację naszego organizmu, nabranie energii do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Przepracowanie oraz ciągły pośpiech wyniszczają naszą psychikę i ciało. Moc snu jest niebywała, a my wciąż o tym zapominamy. Sypialnia to miejsce gdzie powinniśmy się wyciszyć i ujarzmić nurtujące nas sprawy. Odpowiednio przygotowane wnętrze sypialni z komfortowym łóżkiem, funkcjonalną szafą czy piękną toaletką sprawi, że sen będzie ukojeniem i wybawieniem. Wszelkie elementy w naszych sypialniach winny być spójne. Wszelkie te aspekty tworzą swoisty anturaż w którym jesteśmy w stanie wypocząć.

ODPOWIEDNIE ŁÓŻKO TO GWARNCJA BŁOGIEGO ODPOCZYNKU

Odpowiednio dobrane łóżko z wygodnym materacem, obite przyjemnym materiałem tapicerskim to strzał w dziesiątkę. Łóżka z pojemnymi pojemnikami na pościel wyposażone w siłowniki dzięki czemu obsługa jest niezwykle łatwa. Modele łóżek wyposażone w efektowne i przyjemne wezgłowia, które robią wrażenia i bez wątpienia spełniają swoje funkcje. Wybierając łóżko należy zwrócić uwagę na każdy szczegół. Łóżka prezentowane w naszej ofercie pięknie wypełnią przestrzeń, a dobrane materiały obiciowe z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Solidny stelaż i jakość wykonania to spójna całość, która z pewnością sprawdzi się w Twoim domu.