SOFY I KANAPY

Sofy i kanapy przedstawione poniżej, to modele którym bez wątpienia warto się przyjrzeć. Można je dostosować do własnych upodobań chociażby poprzez dobór odpowiednich materiałów obiciowych. Jeśli jednak nasza wyobraźnia podpowiada nam coś innego – bez problemu możemy zrealizować Państwa pomysł. Indywidualne zamówienie konkretnego modelu sofy czy kanapy.

Bowiem salon to centralne miejsce w naszym domu. Niewątpliwie pełni funkcje reprezentacyjną, jest zarówno miejscem spędzania wspólnie czasu jak i przyjmowania gości. Wnętrze to musi być zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Powinno ponadto cieszyć oko i zachęcać do spędzania w nim czasu. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wielofunkcyjny charakter tegoż pomieszczenia sprawia, że poszukujemy pięknych i komfortowych mebli m.in. sof tudzież kanap. 


,,Komfort według mnie to pokój, który <pracuje> dla ciebie i twoich gości. To głębokie wyściełane fotele. To stolik podręczny, na którym można postawić drinka albo położyć książkę. To także świadomość, że jeśli ktoś przestawi krzesło w inne miejsce, żeby pogadać, to nie zrujnuje zaraz całego pokoju.” W. Rybczyński

sofa i kanapa biała z ozdobnym kocem

cena od: 4 500,00 zł

cena od: 4 000,00 zł

cena od: 3 500,00 zł

cena od: 4 000,00 zł

cena od: 4 000,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 2 500,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 7 500,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

sofy z funkcją relax

Decydując się na to, aby sofa stała się centralnym miejscem w naszym salonie niewątpliwie musimy dobrać odpowiedni model. Sofa z pewnością będzie pełniła rolę gospodarza, która zaprosi gości na swoje wygodne siedzisko. Przyjaciela, który ukoi swoją miękką tudzież przyjemną tkaniną obiciową. Kumpla, który pozwoli rozłożyć się wygodnie, dostosowując siedzisko pod indywidualne upodobania. Jeśli szukasz sofy, która spełni te wszystkie role…..wybór musi być tylko jeden…sofa z funkcją relax. Funkcją, która zapewni niebywały komfort użytkowania. Odpowiednio dobrany materiał obiciowy z naszej palety sprawi, że wybrana przez Ciebie sofa stanie się ,,królową” wnętrza.

kanapy z funkcją spania

Szukasz dodatkowego miejsca do spania dla niespodziewanych gości, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejsca do spotkań towarzyskich czy relaxu? Czasem borykamy się z problemem małej przestrzeni, ale umiejętne jej zagospodarowanie pozwoli nam przeto uzyskać funkcjonalne i piękne wnętrze. Wybierając kanapę z funkcją spania zyskujemy dodatkowy kąt do odpoczynku, a po jej złożeniu nadal możemy się nią cieszyć przy filiżance dobrej kawy. Kanapa wyposażona w pojemnik na pościel, daje nam dodatkowe miejsce do przechowywania. W tak prosty i przyjemny sposób powstanie nam kącik sypialniany na ograniczającej nas przestrzeni z piękną i funkcjonalną kanapą.