D

realizacje mebli na wymiar – dlaczego my?

Od ponad 30 lat realizujemy zamówienia na meble tapicerowane bez wątpienia dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki wykorzystaniu tradycyjnego rzemiosła powstają bowiem unikatowe modele o licznych walorach estetycznych i użytkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie notabene daje możliwość oferowania produktów najwyższej jakości. Tworzymy wnętrza dla kilku pokoleń, oczywiście przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki. Zapewniamy kompleksowość naszych usług, od momentu pomysłu projektowego do osobistego dostarczenia produktów w docelowe miejsce. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami m. in tkanin obiciowych, dzięki czemu mamy gwarancje jakości elementów składowych naszych mebli. Realizacje mebli na wymiar przez naszą firmę to zarówno ciągłe doskonalenie kunsztu jak i podążanie za oczekiwaniami naszych odbiorców. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, żądni nowych wyzwań chętnie zagospodarujemy wnętrze kawiarni, hotelu, kliniki, biura, mieszkania czy domu. Otwarci na realizacje nowych, ambitnych projektów do różnego rodzaju wnętrz zarówno usługowych jak i prywatnych azyli. 

Beverly aesthetic clinic
Kraków

Beverly Aesthetic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Klinika ta dedykuje swoje usługi kobietom chcącym poprawić wygląd, zdrowie oraz samopoczucie. Oferta dla osób ceniących piękno, profesjonalizm, poszukujących zabiegów na najwyższym poziomie. W tak wyjątkowych i stylowych wnętrzach zagościła nasza sofa GOLD. Znalazła swoje miejsce w przepięknym gabinecie Pani Zuzanny. Model idealnie wpasował się w styl Glamour jakim emanuje całe wnętrze. Stała się taką ,,wisienką” dopełniając eleganckie biuro założycielki kliniki.

 

W stylowych wnętrzach kliniki Beverly wita nas również okazała marmurowa lada. Zachwyca jakością wykonania w którym nasza firma miała swój udział. Elegancka, zdecydowana i luksusowa, dokładnie taka jak idea wnętrzarska całej kliniki. 

Klientki Pani Zuzanny mają również możliwość oczekiwania na wygodnym narożniku. Model PANAMA – stylowy, o niebanalnym kształcie idealnie wpisuje się w charakterystykę miejsca. Mieniący się materiał obiciowy o niebanalnym odcieniu, bez wątpienia przykuwa uwagę.