najwyższa jakość indywidualne podejście satysfakcja użytkowania

 

Meble ręcznie robione od 1989 roku. 

  • Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych.
  • Większość naszych mebli robiona jest na zamówienie z uwzględnieniem sugestii klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb.
  • Charakteryzuje nas dokładność, staranność oraz precyzja którą wkładamy do produkcji każdego modelu.
  • Każde zamówione traktujemy indywidualnie skupiając uwagę na potrzebach danego klienta.
  • Meble ręcznie robione wykonywane przez doświadczonych rzemieślników.

MEBLE RĘCZNIE ROBIONE – WARTOŚĆ SAMA W SOBIE

Każdy wykonany przez nas mebel tworzy bowiem inną historię. Zaczynamy najpierw od poznania potrzeb i oczekiwań klienta, które bez wątpienia w każdym przypadku są inne. Powoli rysująca się wizja, daje nam tymczasem jeszcze chwilę na zebranie dokładnych pomiarów. Staranny dobór informacji i materiałów pozwala nam stworzyć mebel z duszą, który przez wiele lat będzie tworzył unikatowy klimat w pomieszczeniu. Ostateczny projekt przekazujemy wreszcie do realizacji naszym doświadczonym pracowników. Każdy ręcznie zrobiony mebel to inne, toteż niepowtarzalne ruchy rąk naszych rzemieślników. To jest bowiem bezcenna wartość tak wykonywanych mebli – unikatowość, co w przypadku masowej produkcji nie ma miejsca.

Nieszablonowe rozwiązania…meble z duszą!

Poszerzamy ofertę o niespotykane realizacje, a wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom stawianym przez naszych klientów. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego projektu tudzież unikatowość rozwiązań. Do produkcji używamy sprawdzonych materiałów w trosce o trwałość naszych wyrobów. Nasze ręcznie robione meble mają bowiem sentymentalną nutę przeszłości, która notabene wiedzie nas od 1989 roku i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Meble które tworzymy ,,scalają się”   z historią rodziny, towarzyszą kolejnym pokoleniom bez wątpienia dostarczając niebywały komfort.