NAROŻNIKI

Prezentowane poniżej narożniki tapicerowane często zastępują nam chociażby klasyczne sofy czy fotele. Są bez wątpienia gwarancją wypoczynku i relaxu od zgiełku dnia codziennego. Mamy do dyspozycji więc, wiele rozwiązań dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować model mebla do konkretnych oczekiwań. Narożnik z szezlągiem zapewni bowiem wygodny dostęp z obu stron. Możemy jednak wybrać model narożnika z funkcją spania przy czym należy pamiętać o tym, iż meble rozkładane mają większe rozmiary. Jeśli natomiast poszukujemy narożnika do nietypowego wnętrza, sugerujemy raczej złożenie indywidualnego zamówienia, bądź wybranie mebli modułowych.


,,Krótko mówiąc, przestrzenie się rozrosły, podzieliły i zróżnicowały. Dziś istnieją przestrzenie wszelkich rozmiarów, najróżniejszych rozmiarów, służące do wszystkiego i pełniące wszystkie funkcje. Żyć to przechodzić z jednej przestrzeni do drugiej, próbując w miarę możliwości nie uderzyć się.” G. Perec

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 10 000,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 6 000,00 zł

cena od: 7 000,00 zł

cena od: 8 000,00 zł

cena od: 6 000,00 zł

cena od: 6 000,00 zł

cena od: 5 500,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 4 500,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

cena od: 5 000,00 zł

narożniki tapicerowane

Narożniki wykonane są przeto z różnego rodzaju obić np. skóry naturalnej, ekoskóry, weluru czy tkaniny. Jaki zatem materiał tymczasem wybrać? Na to pytanie właściwie ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas bowiem jest inny i posiada też inne potrzeby. Musimy sobie więc sami od powiedzieć na pytanie jakiego modelu narożnika potrzebujemy. Jaką funkcje przeto ma spełniać wybrany przez nas mebel tudzież do jakiego wnętrza będzie dedykowany. 

narożniki z funkcją spania

Tapicerowane narożniki oprócz bogatej oferty kolorystycznej posiadają niemniej szereg dodatkowych funkcji. Narożniki z funkcją spania to oczywiście świetna alternatywa, gdy mamy niespodziewanych gości. Bardzo wygodne i funkcjonalne, posiadające chociażby pojemnik na pościel (opcjonalnie). Dostępne zarówno w układzie lewostronnym jak też prawostronnym. Podsumowując jeśli marzymy o regulowanych podłokietnikach czy zagłówkach bez wątpienia powinniśmy wybrać narożnik z funkcją relax.

jak bowiem dobrać odpowiednią kanapę narożną?

Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć każdy bowiem, kto poszukuje narożnej kanapy. Do czego wszakże pożądany mebel będzie nam służył. Jeśli potrzebujemy np. miejsca do spania (zarówno czy też dodatkowego) wybór bez wątpienia powinien paść na rozkładane narożniki z pojemnikiem na pościel. Natomiast, jeśli nie zależy nam na dodatkowej funkcjonalności i gdy kanapa narożna będzie służyła np. do relaxu przed telewizorem, wówczas wybierzemy model standardowy, nierozkładany.