INDYWIDUALNE PROJEKTY

Indywidualne projekty mebli to bowiem świetny sposób na urzeczywistnienie naszych wyobrażeń. Przestrzenie, w których żyjemy, pracujemy i odpoczywamy mają, bądź co bądź ogromny wpływ na nasze ciało i umysł. W firmie Meble Cieliński możemy więc wykonać meble na indywidualne zamówienie tak, by sprostały oczekiwaniom. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu stworzymy bez wątpienia funkcjonalne i piękne meble zgodnie z potrzebami. Wykonujemy wysokiej klasy meble m.in. sofy, narożniki, łóżka, fotele, komody. Najpierw analizujemy potrzeby i życzenia, a po fazie koncepcyjnej przechodzimy do realizacji. Tymczasem prześlij do nas zdjęcie wymarzonego mebla, a my sprawimy że stanie się on rzeczywistością.


,,Nie roszczę sobie pretensji, by wiedzieć, co naprawdę znaczy przestrzeń. Im dłużej zastanawiam się nad jej istotą, tym bardziej tajemnicza mi się wydaje. Jednakże z pewnością wiem jedno: jeśli jako architekci pracujemy z przestrzenią, to zajmujemy się zaledwie skromnym wycinkiem tej nieskończoności, która otacza Ziemię. Ale każda budowla oznacza pewne miejsce w tej nieskończoności.” P. Zumthor

cena od: 4 000,00 zł

cena od: 1 500,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 1 500,00 zł

cena od: 500,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

cena od: 2 500,00 zł

cena od: 2 500,00 zł

cena od: 4 000,00 zł

cena od: 3 000,00 zł

mEBLE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

To rozwiązanie staje się coraz częściej wybierane przez klientów, którzy wiedzą czego chcą, mają określone potrzeby jeśli chodzi o rodzaj, formę tudzież strukturę mebla. Meble na indywidualne zamówienie to idealny patent na niewymiarowe wnętrze. Tymczasem jesteśmy w stanie idealnie wpasować wybrany model mebla pod pozornie ,,kłopotliwe” miejsce. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie, doradzimy w doborze konstrukcji czy materiału obiciowego zgodnie z przeznaczeniem zamawianego mebla.

meble Personalizowane…szyte na miarę

W przypadku mebli personalizowanych należy pamiętać bowiem o możliwości dostosowania wszelkich parametrów. Pozwala to na funkcjonalną aranżację wnętrza zwłaszcza, gdy mamy do zagospodarowania nietypową powierzchnie. Kolorem czy fakturą, bez wątpienia możemy również przełamać standardy. Meble personalizowane ściśle mówiąc, to rozwiązanie dla osób ceniących indywidualne podejście do własnego wnętrza.

poczuć się jak PROJEKTANT…

Masz w głowie pomysł jak powinien wyglądać model mebla którego potrzebujesz, natomiast nigdzie takiego nie możesz znaleźć? Pojawiały się bardzo podobne, ale to jeszcze nie to czego oczekujesz? Nic straconego nasza firma Meble Cieliński chętnie go dla Ciebie wykona. Przyjdź i wstępnie nakreśl nam swoją wizje, pokaż inspiracje. Razem stworzymy mebel, bowiem który odzwierciedli Twój styl i osobowość. Mebel wg Państwa projektu będzie unikatowy i niepowtarzalny. Zachęcamy więc do wcielenia sie w postać projektanta, aby wzbogacić nasze realizacje o własny pomysł projektowy.